Kasa banka takip programı
Ticari Bulut
Kasa banka takip programı
Sınırsız Kasa/Banka Hesabı Oluşturup, Dilediğiniz Para Birimini Kullanabilirsiniz
 
         Bu gün Ticari Bulutla tanışmak için güzel bir gün, Ticari Bulut para hareketlerini kolayca yönetebileceğiniz bir ön muhasebe programıdır. Tüm kasa ve banka varlıklarını tek sayfada görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar hesap oluşturabilir, para giriş veya çıkışlarını etiketlendirip gelişmiş raporlama yapabilirsiniz. aklınıza gelen tüm para birimlerini kullanabilirsiniz. İsterseniz altın, petrol, bitcoin gibi hesaplar bile açabilirsiniz.
 
 Kusursuz Personel İşlem Takibi
 
         Personellerinize yetkilendirebilir onlarında yaptığı işlemleri ayrıca görebilirsiniz, hangi ödemeyi hangi firmaya hangi personel yaptı gibi detaylandırabilirsiniz, yetki kısıtlayıp para hareketlerini ve kasadaki para miktarını görmesini engelleyip çalışanlarınızı kontrol edebilirsiniz. Hesapta kaç para olması gerektiğini bilmeyen personeliniz size karşı bir sorumluluk hissedecektir. Özellikle çok şubeli çalışıyorsanız, şube kasasında kaç para olmalı siz bileceksiniz, personeliniz akşam size kasa teslim etmesi için kasanın eksiksiz olması gerekecek, eğer personeliniz gün içinde kasanızdan yemek ücreti gibi günlük harcamalar yapıyorsa bun harcamaları etiketleyip aylık ve yılık bazda hangi gider kaleminden ne kadar harcanıyor, analiz edip belki yemek firmalarıyla anlaşma gibi kararlar vermenize Ticari Buluttan aldığınız analizler yardımcı olacaktır.

Diğer Makalelere de Göz Atabilirsin
Taksitli satış yapan firmalar için ön muhasebe programı Okumak için Tıklayın
Borç takip programı Okumak için Tıklayın
Ön muhasebe programı kolay kullanım basit arayüz Okumak için Tıklayın
Ön Muhasebe Okumak için Tıklayın


0274 614 01 01

destek@ticaribulut.com


14 Gün Ücretsiz Deneyin

14 Gün Ücretsiz Deneyin
Hesapları Ticari Bulut'a Taşıyın Hafifleyin

0274 614 01 01
Kullanım Koşulları      Gizlilik Politikası      Bayii Girişi      Bayimiz Olun      Avantajları      Blog      Yorumlar visa master
TicariBulut Teknoloji ve Yazılım Sistemleri Limited Şirketi

2014 - 2022