Avantajları

 

 

 

 

           Ticari Bulut benzeri bir sistemi kendi sunucunuzda kurmak isteseniz,

  • * 5.000 ila 50.000 TL arasında bir fiyata masaüstü programı
  • * Windows lisansıyla beraber ortalama 20.000 ila 50.000 TL ye bir sunucu
  • *Sunucu yönetimi için veri işlem personeline veya bir firmadan bakım anlaşmasına ihtiyacınız olacaktır.

           Bu maliyetlerden kurtulmak için; bakım anlaşması yapmayabilir, lisanssız yazılım kullanmayı tercih edebilir, sunucu yerine masaüstü bilgisayar veya laptop ile bu işleri yürütmeye çalışabilirsiniz. Bu tercihler sizi çeşitli sorunlarla boğuşmak zorunda bırakabilir.

Bırakın alt yapıyı biz halledelim, siz günde bir çay parasına kullanın.
 
           Ticari Bulut ile entegrasyon ücreti ödemeden, piyasa şartları altında kontör ücretleriyle E-Fatura ve E-Arşiv kesebilirsiniz. Alış faturalarını otomatik işleyebilir, fiyat değişimlerinden anında haberdar olabilirsiniz. Ticari Bulut'la sadece satarken değil, alırken de kazanırsınız. Ticari Bulut tedarikçilerinize karşı elinizi güçlendirir.
 
           İnternet aracılığı ile ürün satıyorsanız. Ticari Bulut ile hızlı bir şekilde fatura ve kargo fişi yazdırabilir, gelen siparişleri yeni sipariş, kargoya verilen, tamamlanan siparişler gibi başlıklarla adım adım takip edebilir, gelen sorulara cevap verebilirsiniz. Üstelik hiç bir ek ücrette ödemezsiniz.
 
           PAYNET, tek anlaşma ile Türkiye deki tüm bankaların Sanal POS'una sahip olabileceğiniz, BDDK onaylı bir firmadır. PAYNET Ticari Bulut Üyelerinden Hesap açılış ücreti talep etmiyor. Ticari Bulut ile tamamen ücretsiz bir şekilde PAYNET hesabı açabilirsiniz.
 
           Ticari Bulut Türkiye'nin tek tier3 güvenlik sertifikasına sahip Türk Telekom Gayrettepe Sunucu Merkezinde yer alır. Günlük olarak yedeklenir. SSL sertifikasına sahiptir. Dilerseniz eski tarihli bir yedeğe ücretsiz olarak dönebilirsiniz. Bilgisayarınızın arızalanması virüs girmesi veya çalınmasından dahi verileriniz etkilenmez. Web tabanlı yapısıyla son derece güçlüdür.
 
           Ticari Bulut'un memnuniyet bazlı bir işleyişi vardır. Sistem kiralama modeliyle programı her han gibi bir kurulum bedeli ödemeden kullanırsınız. Kullandığın kadar öde modeliyle süre satın alır ve Ticari Bulut'un tüm imkanlarından faydalanırsınız. Ticari Bulut kullanıcılarına yüksek fiyat artışı yapmamayı en baştan beri taahhüt eder.

Ticari Bulut Size bir Çok Avantaj Sağlar

Bu Ayrıcalıkta Hemen Yerinizi Alın


0274 614 01 01
destek@ticaribulut.comTicari Bulut'u 14 gün ücretsiz deneyin

Memnun kalırsanız bir paket seçin