Özellikler

Ticari Bulut ile
İstediğiniz Yerden Muhasebe Programınıza Ulaşabilirsiniz
Bilgisayar, Tablet, Cep Telefonu gibi tüm cihazlarınızdan dilediğiniz yerden mekana bağlı kalmadan Ticari Bulut'a ulaşabilirsiniz. Müşterinizin yanında cep telefonu ile hesap hareketlerini inceleyebilir, dilerseniz ödeme entegrasyonu ile kredi kartı bile geçebilirsiniz.

Ticari Bulut ile
Para Hareketlerini Kolayca Yönetebilirsiniz
Kasa, Banka Hesabı, POS Hesabı ve kredi kartlarınızı tek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Ödemelerinizi Ticari Bulut'un size verdiği hazır kategorilerle veya kendinize özel başlıklarla filtreleyebilirsiniz. Ne gelmiş ne gitmiş gözünüzün önünde olur.

Ticari Bulut ile
Fiyat Tekliflerinizi Yönetebilirsiniz
Fiyat teklifi hazırlayıp gönderebilir, Gönderdiğiniz fiyat tekliflerin onaylanma süreçlerini takip edebilirsiniz. Müşteriniz ile yaptığınız görüşmeleri kayıt edebilir, sonraki tarihe görüşme hatırlatması ekleyebilirsiniz, onaylanan fiyat tekliflerini tek tuşla satışa çevirebilirsiniz. Hazırladığınız tekliflerdeki kar marjını yüzde ve TL olarak görüntüleyebilirsiniz.

Ticari Bulut ile
Stok Hareketlerini Yönetebilirsiniz
Teklif veya satış hazırlarken bir ürünü daha önce kimlere, kaç adet, kaç paraya satılmış veya hangi tedarikçilerden kaç paraya alınmış görebilirsiniz, stokunuzda olmayan ürünü satış hazırlarken ayrıca bir işlem yapmadan stoka ekleyebilir, üretim ve stok sayım modüllerini kullanabilirsiniz. Yabancı para birimlerini otomatik olarak çevirebilirsiniz, örneğin USD ürün, TL müşteriye satış hazırlanırken, merkez bankasının o günü kurundan otomatik TL ye çevrilir. Ürün için 3 adet satış fiyatı girebilirsiniz.

Ticari Bulut ile
Çek Senet Takibi Yapabilirsiniz
Alınan ve verilen çek veya senetlerinizi takip edebilirsiniz. Çek-Senetlerden kısmı ödeme alabilir, müşteriden alıp tedarikçinize verebilir, ödemesini takip edebilirsiniz. Ortalama vade hesabı, fotograf ekleme gibi ihtiyacınız olabilecek herşey Ticari Bulut'ta

Ticari Bulut ile
Hesaplarınız Virüsten Etkilenmez!
Bilgisayarınıza bulaşan virüslerler den korkmayın, Ticari Bulut virüsten etkilenmez, verileriniz güvenle saklanır. Siz hiç bir şey yapmasanız bile periyodik olarak yedeklenir.

Ticari Bulut ile
Fatura ve İrsaliye Kesebilirsiniz
Elektronik fatura kullanmıyorsanız, matbu faturada kesebilirsiniz, Ticari Bulut ile lazer, mürekkep püskürtmeli veya nokta vuruşlu yazıcılarla fatura kesebilirsiniz, her türlü fatura formuna kolayca uyum sağlar, eğer fatura görselini destek@ticaribulut.com 'e gönderirseniz tüm fatura ayarlarınızı sizin yerinize ücretsiz olarak yapabiliriz.

Ticari Bulut ile
Personel Maaş ve Hareketlerini Yönetebilirsiniz
Personellerinizin maaşlarını, ücretli ve ücretsiz izin haklarını takip edebilir, bazı çalışanlarınıza Ticari Bulut erişim yetkisi vererek, ayrı bir şifreyle Ticari Bulut'u kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda hangi satışı kim yapmış aylık satış istatistiği nedir, para giriş çıkışlarını kimler yapıyor gibi onlarca raporlamadan faydalanabilirsiniz, isterseniz personelin yetkierini kısıtlayıp sadece belirli işlemleri yapmasını saglayıp, görmesini istemediğiniz modüllere erişimini kapatabilirsiniz.

Ticari Bulut ile
Elden Taksitli Satış Yapabilirsiniz
Bir çok mobilya, beyaz eşya ve elektronik mağaza Ticari Bulut'u tercih etti. Otomatik taksit hatırlatma SMS'i gönderme, satış sözleşmesi, teslim fişi hazırlama, teslim yoğunluğunu iş takviminden yönetme, taksit geciktiren müşteri raporları ve toplu taksit isteme SMS gönderme, toplu senet yazdırma, istenirse her takside ayrı fatura kesebilme gibi onlarca elden taksit desteği Ticari Bulut'ta ek ücret Ödemeden Sizlerle

Ticari Bulut ile
Avukatınızı ve İcra Dosyalarınızı Takip Edebilirsiniz
Hangi avukatınızda kaç dosya var, icra masrafları, icradan tahsilatlar ve kalan tahsilatlar ne durumda görebilirsiniz. İcraya verilen müşterilerde elden tahsilat almama hatırlatması gibi özelliklerden faydalabilir. İcradaki dosyadan elden tahsilat alıp avukatınızla aranızın açılmasını Ticari Bulut engeller.

Ticari Bulut ile
Kâr Analizi Yapabilirsiniz
Satış bazında, teklif bazında veya aylara göre kâr analizi yapabilirsiniz, eğer raporlama yetkisini kapatırsanız, kârlılık raporlarınızı sizden başkası göremez.

Ticari Bulut ile
Ödemelerinizi Takip Edebilirsiniz
Başlangıç sihirbazımız ile dakikalar içinde tüm ödemelerinizi sisteme tanımlayabilirsiniz. Tüm yıl içinde aylara göre ödeme planınız otomatik olarak oluşur. Tekrarlayan türden ödemeleriniz örneğin kira, elektrik, internet gibi ödemelerinizi tanımlayabilirsiniz, Çek/Senet ödemeleriniz otomatik olarak ödeme takvimine işlenir. Ödeme takvimi ile kontrol sizde olsun.

Ticari Bulut ile
İş Takvimi Oluşturabilirsiniz
Satışlarınızın teslim süresini iş takviminde organize edebilirsiniz, böylece müşteriilerinize zamanında teslimat yaparsınız, işler üst üste gelmez. Önemli hatırlatmalarınızı da iş takvimine kayıt edebilir, isterseniz size SMS ile hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Kolay Ön Muhasebe Programı

Hesaplarınızı Kolaylıkta Takip Edebileceğiniz Kullanıcı Dostu Bir Proğram
Bu Gün Ticari Bulut Kullanmaya Başlayın

0850 840 65 51 'den veya destek@ticaribulut.com ile bize ulaşabilirsiniz.


Diğer Sistem Özelliklerimizi İncelemek için Ücretsiz Deneme Hesabı Oluşturabilirsiniz

Deneme Hesabı Açmak için Burayı Tıklayın


Kullanım Koşulları -   -   Gizlilik Politikası   -   Avantajarı   -   Bayii Girişi   -   Bayimiz Olun   -   Blog visa master