Taksitli satış yapan firmalar için ön muhasebe programı
Ticari Bulut
Taksitli satış yapan firmalar için ön muhasebe programı
TAKSİTLİ SATIŞ
  • Satıcı veya üreticinin müşterilerine ürüne ulaşma ve elde etme kolaylığı sağladığı ve bunu kendi imkanlarıyla yaptığı satış taksitli satış denir.

  • Günümüzde müşterilerin kredi kartı, kullanmak istemeyen ve satıcı firma veya esnaflardan elden satış imkanlarını  kullanan müşterilerin sistemidir. Taksitli satış.

  • Buradaki asıl  amaç bankacılık sistemini kullanmak istemeyen müşteriler ve müşterilerine kolaylık sağlayarak karlılığını artırmak istiyen firmalar için güvene dayalı satış sistemidir. Taksitli satış.
  
           Yukarıda açıklamaları olan satış sisteminde mutlaka firmaların bir ön muhasebe programı kullanmalı ve kolay olmalıdır. Bu kolay ön muhasebe programında ihtiyaca uygun ve satış varyasyonlarına uygunluğu da   önemlidir.

          Müşteri veya satıcı arasında açık hesap, senetli satış ve sözleşmeli olarak taksitli satış yapa bilmeleri önem taşır.Bu saydığımız şartları taşıyan program sizin için https://www.ticaribulut.com adresindeki  ticari bulut programıdır.


Diğer Makalelere de Göz Atabilirsin
Ön muhasebe programı excel muhasebenizi zorlaştırmayın Okumak için Tıklayın
Ön muhasebe programını ücretsiz deneyin Okumak için Tıklayın
Stok Önemi Ticari Bulut Stok Okumak için Tıklayın
Gelir gider takibi Okumak için Tıklayın


0850 840 65 51

destek@ticaribulut.com


14 Gün Ücretsiz Deneyin









Kullanım Koşulları -   -   Gizlilik Politikası   -   Avantajarı   -   Bayii Girişi   -   Bayimiz Olun   -   Blog   -   E-Sipariş visa master