Kolay ön muhasebe programı | Ticari Bulut

Kolay Ön Muhasebe Programı

Ticari Bulut ile iş süreçlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bünyesindeki sayısız entegrasyon ile hem hızlı hemde hatasız işleriniz yürür. Ön muhasebeden daha fazlası için buradayız.

  • Ücretsiz 14 gün kullanın

  • Özel Destek

  • Ek ücret yok

hero-image
content-image
DİJİTAL STRATEJİNİZİ BELİRLEYİN

Ticari Bulut ile çevrimiçi çalışın

İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek panelde toplayan Ticari Bulut ön muhasebe programı ile 7/24 hesaplarınız hep yanınızda olsun. Yüksek güvenlikli alt yapısı ile Ticari Bulut E-Fatura'dan E-Ticaret entegrasyonu, Banka Entegrasyonu ve daha fazlası ile uçtan uca bir deneyim sunar.

Hem zamandan hemde paradan tasaruf etme vakti geldi. Ticari Bulut yıllık abonelik modeli ile uygun fiyatlarla size eşsiz hizmetler sunar.

Platform Bağımsız Çalışın

Ticari Bulut bilgisayar, cep telefonu, tablet gibi içinde web tarayıcı olan tüm cihazlarda çalışır. Evden, işten, tatilden işlerinizi kolaylıkla takip edebilmenizi sağlar.

feature-icon
Kolay Ara Yüzü

Ticari Bulut basitleştirilmiş arayüzü ile eşsiz bir deneyim sunar. Menü içinde kaybolmadan rahatlıkla eğitim gerektirmeden sistemi öğrenmenize olanak verir.

feature-icon
Yetki Verin

Çalışanlarınız izin verdiğiniz kadar alanı görebilsinler. Hangi işlemi kim yapmış veya hangi işlemleri kim silmiş görebilirsiniz.

feature-icon
Önce Güvenlik

Ticari Bulut Türkiye'nin en güvenilir veri merkezlerinde yer almaktadır. Periyodik yedekleme ile size en güvenli çalışma ortamını 2010'dan beri sunuyor.

Gelişmiş Raporlama Yapın

Ticari Bulut kolay ön muhasebe programında onlarca çeşit rapor şeçeneği ile detaylı analiz yapabilirsiniz. Raporlar içinde ek filitreler ile verilerinizi derinlemesine değerlendirme imkanına sahip olursunuz.

Güvenlik Raporları
  • Yüzlerce müşteriniz var. Bir cariden tahsilat silinse haberiniz olur mu? Ticari Bulut ile Evet. Silinen tahsilatlar, cariler, sonradan fiyatı değiştirilen satışlar ve dahasını Ticari Bulut ile raporlayabilirsiniz. Ticari Bulut size benzersiz işlem güvenliği sunmaktadır.

  • Ticari Bulut hesapbınıza kim, ne zaman, hangi cihaz ile hangi ip adresi ile giriş yaptığını rapor alabilirsiniz.

content-image

Ticari Bulut Kullanıcı Yorumları

Hizmetlerimizi kullanan bazı kullanıcılarımız ne diyor?

Ticari Bulut'u 14 gün ücretsiz deneyin

Memnun kalırsanız bir paket seçin