AFRA GÜVENLİK SİSTEMLERİ HALİL İBRAHİM GEZGİN 0543 414 43 23 bilgi@afrabilisim.com USD:31,1297   EURO:33,7892   

Giriş Yap

GİRİŞ YAP
0

SEPETE GİT
Ürün Etiketleri : Ağ Ürünleri    >    Switch
hpe jl812a 24 port gigabit + 2x1gb sfp uplink yöne
Stok Kodu : NS105HEW0017
Adet Fiyatı
Fiyat : 552,00 USD / KDV Dahil
Ürün Özellikleri

Diğer Ürünler
URANIUM SC-LC SM DX OM2 PATCH CORD 3 METRE 19,20 USD
PALMX PX-6600 2D KAREKOD KABLOLU BARKOD OKUYUCU 52,80 USD
CANON GI-490Y SARI TANK KARTUS 7.000 SAYFA 240,00 TL
6 TB WD 3.5 PURPLE SATA3 5700RPM 256MB 7/24 GUVENLIK WD63PURZ (3 YIL RESMI DIST GARANTILI) 240,00 USD
HPE JL812A 24 PORT GIGABIT + 2X1GB SFP UPLINK YÖNETİLEBİLİR RACKMOUNT SWITCH
Mesafeli Satış Sözleşmesi |  Gizlilik Sözleşmesi |  İptal ve İade Sözleşmesi |  Bize Ulaşın

Ticari Bulut Ön Muhasebe Programı ile hazırlanmıştır.
Tıklayın Ücretsiz Deneyin

1,14