Borç Takip Programı
Ticari Bulut
Borç Takip Programı

Aylık Ödeme Takvimi ile Borçlarınız Kontrol Altında

        Ödeme takvimi modülü ile her ay ödediğiniz, kira, elektrik, internet faturası, sigorta, aidat vs gibi ödemeleri kontrol edebilirsiniz, sınırsız tekrarlayan ödeme oluşturabilirsiniz. Ay ay ne kadar ödeme yapılacak gözünüzün önünde olur. Tekrar eden veya bir kereye mahsus ödenecek olan tüm ödemelerinizi Ticari Bulut'a tanımlayıp kontrol altına alabilirsiz. Unutulan veya sürpriz ödemeler artık canınızı sıkmayacak, zamanında yaptığınızda veya ödeme için ek süre istediğinizde, ödemenin gecikmiş olmasına göre kurumsal olarakta güveniniz artacak, ticari hayatınıza Ticari Bulut ile güvenle devam edeceksiniz

        Ödemelerinizi istediğiniz kasa, banka hesabı veya kredi kartlarınız ile yapabilirsiniz. Ödeme yaptığınızda yapılan ödeme ilgili hesaptan otomatik olarak düşer, ödemeyi iptal ettiğiniz de ilgili hesaptan da otomatik silinir.

Vadeli Alış Yapıyorsanız, Ödeme Takvimi Tam Size Göre

        Tedarikçinizden vadeli yaptığınız alış işlemleriniz otomatik olarak ödeme takvimine işlenir, ödeme tarihini değiştirme vade iptal etme gibi işlemlerde ödeme takvimi kendini otomatik olarak günceller. Siz ödeme takvimi ile aylık bazda yapacağınız ödemelere odaklanırsınız. Gerisini Ticari Bulut sizin yerinize organize eder.


0850 840 65 51

destek@ticaribulut.com


14 Gün Ücretsiz Deneyin  Gelir Gider Takibi Fatura Takibi
Hakkımızda Kasa Banka Takibi Stok Takibi
Kullanım Koşulları Borç Takibi Alacak Takibi
Gizlilik Politikası Fiyat Teklifi Takibi Çek Senet Takibi
Ön Muhasebe Programı Taksit Takibi